Trčka Josef Anton (Vídeň 1893 - 1940 Vídeň)
Totem, nesignováno, akvarel/papír fixovaný na kartonu, 21 x 19,5 cm (výřez pasparty), pasparta, sklo, rám (Šm)
26.05.2018 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 100.000,-
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 26.05.2018 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 12.05. - 26.05.2018 |